Facebook розробив новий інструмент цензури, щоб повернутися на ринок Китаю - ЗМІ

23 листопада 2016, 12:39
The New York Times запевняє, що соціальна мережа створила спеціальний інструмент для цензури масових повідомлень

Колишні і діючі співробітники Facebook розповіли журналістам, що Марк Цукерберг активно співпрацює з лідерами Китаю, включаючи голови КНР Сі Цзіньпіна для того, щоб після семи років відсутності повернутися на китайський ринок.

Відео дня

Нинішні і колишні співробітники Facebook попереджають, що нове програмне забезпечення є однією з багатьох ідей компанії, що обговорювалися щодо Китаю і, як і багато експерименти всередині Facebook, нове ПЗ може ніколи не побачити світло. Поки немає ніяких ознак соцмережі в Китаї.

Зокрема, прес-секретар Facebook Женев'єв Грдіна зазначила у своїй заяві: "Ми вже давно говорили, що ми зацікавлені в Китаї, ми витрачаємо час на те, щоб зрозуміти і дізнатися більше про країну". При цьому офіційно наявність нового інструменту цензури вона не підтвердила.

Тим не менш, розробка інструменту, який буде стежити за популярними постами і при необхідності блокувати їх, викликала стільки питань, що керівництву соцмережі довелося організувати спеціальну зустріч, щоб роз'яснити ситуацію.

"Буде краще, якщо Facebook стане засобом для спілкування, навіть якщо поки це не повноцінне спілкування", — заявив засновник мережі Марк Цукерберг на зустрічі з працівниками.

Facebook заблокований в Китаї з 2009 року, тому що соціальна мережа відмовилася дотримуватися вимоги про цензуру.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X