Facebook програв перший суд по скарзі користувачів на незаконний збір біометричних даних

6 травня 2016, 14:07
Компанія Facebook Inc програла перший раунд у судовій справі з деякими з своїх користувачів, які подали в суд на соціальну мережу, звинувативши її в незаконному зборі й зберіганні біометричних даних, отриманих з облич на фотографіях

Головуючий суддя федерального суду Каліфорнії в четвер відхилив клопотання Facebook про звільнення від позову, пише Reuters.

Facebook подав клопотання, стверджуючи, що користувачі не могли подати скаргу у відповідності з Актом конфіденційності біометричної інформація Іллінойсу (BIPA), оскільки в угоді вони погодилися, що суперечки з компанією регулюватиме закон Каліфорнії.

Відео дня

Суд встановив, що закон Іллінойсу в даному випадку може бути застосований.

Заявники стверджували, що функція розпізнавання осіб Facebook, яка передбачає "мітки" на фотографіях, незаконно збирає і зберігає біометричні дані, в порушення закону BIPA.

Згідно з постановою суду, позов був поданий кількома жителями Іллінойсу відповідно до законодавства цього штату, але сторони домовилися про передачу справи до суду Каліфорнії.

Нагадаємо, раніше акціонер інтернет-корпорації Facebook Inc подав позов до суду американського штату Делавер, щоб не допустити реалізації плану випуску цінних паперів нової категорії.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X