Епоха кіборгів. Шведський стартап впровадив мікрочіпи в тіла співробітників

6 квітня 2017, 14:49
Керівництво шведської компанії почало вживляти своїм підлеглим крихітні підшкірні чіпи

Процедуру на добровільній основі пройшли вже 150 співробітників, повідомляє CNBC.

"Найбільша перевага я думаю, це - зручність нових чіпів. Вони можуть замінити багато речей, які у вас є, наприклад кредитні карти або ключі", - розповів Патрік Местертон, співзасновник і генеральний директор Epicenter.

Відео дня

Імплант можна використовувати в якості пропуску або банківської карти. Також чіп дозволяє відкривати двері, управляти принтером та іншим офісним обладнанням і навіть оплачувати їжу в кафе компанії. Пристрій імплантують між великим і вказівним пальцями руки, процедура проходить досить швидко і безболісно.

"Звичайно, додати річ у ваше тіло - це досить серйозний крок. Але з іншого боку, я маю на увазі, люди вже імплантують речі в свої тіла, наприклад кардіостимулятори. А кардіостимулятор - більш серйозна штука, ніж невеликий чіп, який може взаємодіяти з пристроями", - додав Местертон, розповідаючи про свої сумніви з приводу операції. Втім, процедуру чіпування він пройшов одним з перших.

Додамо, що маленькі імпланти використовують технологію Near Field Communication (NFC), таку ж, яка застосовується в безконтактних кредитних картах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X