Електроапокаліпсис. Електричні самокати викликають проблеми з паркуванням і рухом пішоходів у Каліфорнії

18 жовтня 2018, 11:42

Бум електричних самокатів ускладнив рух пішохідними доріжками і створив проблему з паркуванням у Сан-Франциско. В агентстві міського транспорту кажуть, що компанії, які продають електросамокати, відповідальні за навчання клієнтів.

"Самокати були нелегально припарковані на автобусній зупинці і перегороджували шлях пасажирам, які виходили з транспорту", - розповів Gizmodo співробітник квіткового магазину в Сан-Франциско Сальвадор Рейносо.

Відео дня

Видання пише, що за перший тиждень пілотної річної програми з розвитку електричних самокатів у Сан-Франциско вже виникло декілька проблем.

Крім неправильної парковки, власники двоколісного електротранспорту їздять по пішохідних доріжках і заважають людям пройти.

В агентстві муніципального транспорту Сан-Франциско кажуть, що компанії, які продають електросамокати, відповідають за навчання правил їзди у місті та особливих вимог до паркування.

"Недотримання цих вимог може призвести до штрафу, конфіскації транспорту або відкликання ліцензії", - пояснив Gizmodo спікер агентства.

Компанії-реалізатори самокатів заявляють, що вони працюють над запобіганням подібним випадкам і навіть впроваджують спеціальні сигнальні технології у свою продукцію.

Раніше цього року, міська влада Сан-Франциско заборонила пересування електросамокатів через те, що декілька компаній-виробників випустили їх на вулиці без відповідного дозволу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X