Експерти назвали Android більш надійною мобільною системою, ніж iOS

2 березня 2017, 07:00
Операційна система від Apple перестала вважатися найнадійнішою в світі

Нові дані показують, що "проблеми з продуктивністю і високий рівень відмов" iPhone за минулий рік зробили Android більш стабільною системою, пише Cult of Mac.

Android досі критикують за небезпечність і ненадійність, але з поліпшеннями Google, зробленими в останні роки, це вже не так. Це підтверджується останньою доповіддю від охоронної фірми Blancco.

Відео дня

"Інформація, що міститься в доповіді, базується на внутрішніх даних, зібраних з мільйонів пристроїв на IOS і Android, які пройшли тестування на нашій платформі в Північній Америці, Європі й Азії протягом четвертого кварталу 2016 року", - наголошується в документі.

Інженери Blancco взяли до уваги проблеми з апаратними засобами, а також програмним забезпеченням, у тому числі надійність сторонніх додатків, розроблених для обох платформ.

У той час як частота відмов Android падає протягом довгого часу - із 85 відсотків в 4 кварталі 2015 року до 35 відсотків у 2 кварталі 2016 року, відсоток відмов iPhone була зростає. У 4 кварталі 2015 року він дорівнював 15 відсоткам, а за станом на 4 квартал 2016 року, цей показник склав приголомшливі 62 відсотки.

Найбільш поширені проблеми серед користувачів iPhone - перегрів, зависання додатків і несправності навушників.

Показати ще новини
Радіо НВ
X