Екс-співробітники антивірусного гіганта РФ розповіли про ошукання конкурентів

14 серпня 2015, 18:31
Відомий виробник антивірусного ПО, Лабораторія Касперського, дурила конкурентів, змушуючи їх антивірусне програмне забезпечення розпізнавати доброякісні файли як віруси.

Про це агентству Reuters розповіли два неназваних колишніх співробітника компанії зі штабом в Москві.

За їх інформацією, Лабораторія Касперського позначала безпечні файли як заражені, через що інші розробники антивірусів сприймали ці файли як небезпечні. Через систематичну практику такого обману інші антивіруси могли видаляти з комп'ютерів користувачів системні файли.

Відео дня

"(Ми) шкодили не тільки конкурентам, а й користувачам продуктів", - пояснив агентству один з колишніх співробітників Лабораторії. За його словами, деякі з шахрайських дій заохочував особисто Євгеній Касперський.

Сама компанія відкидає звинувачення. Тим не менш, конкуренти Лабораторії не раз повідомляли агентству Reuters про спроби кібератак проти них, пише агентство.

Лабораторія Касперського веде свою діяльність більш ніж в 200 країнах світу, центральний офіс розташований у Москві. Компанія входить в топ-4 провідних світових виробників програмних рішень для захисту кінцевих пристроїв.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X