Дуже секретний. Блокчейн-телефон від HTC вийде найближчими місяцями

11 липня 2018, 10:10

Компанія HTC в третьому кварталі року випустить новий Android-смартфон, в основі якого лежить технологія блокчейна.

На відміну від інших смартфонів, він побудований для децентралізованої мережі та додатків, пише Engadget.

Android-смартфон спеціально розробляється для підтримки децентралізованих додатків (DApps), таких як CryptoKitties. HTC Exodus надаватиме користувачам безпечний доступ до вбудованого універсального криптогаманця. Телефон буде підтримувати декілька протоколів, а також буде забезпечувати їх сумісність.

Відео дня

В HTC уточнили, що Exodus матиме універсальний криптогаманець, захищений на апаратному рівні. Процес розробки курирує "головний офіцер по децентралізації" Філ Чен, який відомий своєю участю в розробці шолом віртуальної реальності HTC Vive.

Компанія HTC також оголосила про партнерство з творцями CryptoKitties, "найбільшою грою в світі, яка буде побудована на технології blockchain". Гра вперше стане доступна на смартфонах на базі Android. На смартфоні можна буде збирати і виводити криптокотиків, як на комп'ютері. Першим CryptoKitties отримає флагманський U12 +. Потім гра з'явиться на деяких інших моделях HTC.

Цікаво, що тайванський виробник смартфонів HTC недавно оприлюднив несприятливі дані з продажу за червень 2018 року. Червневі продажі компанії зменшилися на 68% в річному численні, що стало найсильнішим падінням показника за останні два роки.

Раніше НВ повідомляло, що розробник смартфонів HTC звільнить 1500 співробітників свого тайваньського підрозділу в спробі заощадити гроші. Скорочення робочих місць може допомогти компанії відновитися після поганих квартальних результатів. Як зазначають місцеві журналісти, звільнення торкнуться 22% всієї робочої сили HTC.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X