Дуров відмовився видавати владі РФ особисті дані користувачів своєї соцмережі

25 грудня 2015, 05:33
Засновник месенджера Telegram Павло Дуров заявив, що "загроза блокування на одному або двох ринках" не вплине на політику конфіденційності компанії, оскільки додаток популярний серед десятків мільйонів користувачів на десятках ринків

За словами Дурова, Telegram не буде видавати третім сторонам особисті дані користувачів та ключі шифрування. Доступ російських правоохоронних органів до особистої листуванні, на його думку, може призвести до появи "чорного ринку особистих даних", повідомив засновник месенджера на своїй сторінці у ВКонтакте.

Відео дня

"Майбутній радник президента посилається на неіснуючий західний досвід: ні в Німеччині, ні у Франції, ні в США не заборонені безпечні способи спілкування. Причина проста: технічно неможливо позбавити безпечного спілкування тільки терористів, не поставивши під удар особисту переписку всіх законослухняних громадян", - написав Дуров.

Раніше повідомлялося, що про можливе закриття Telegram у разі відмови видати владі ключі шифрування заявив бізнесмен Герман Клименко, призначений радником президента РФ з питань розвитку інтернету. В інтерв'ю телеканалу Дождь він сказав, що Telegram "у будь-якому випадку попросять відкрити доступ і коди в Америці, і у Франції, і в разі відмови він буде закритий".

У листопаді депутат Держдуми Олександр Агєєв запропонував ФСБ заблокувати в Росії Telegram, оскільки додатком користуються терористи. Міністр зв'язку порівняв цю ідею з пропозицією заборонити автомобілі Toyota, а Павло Дуров у відповідь запропонував заборонити слова.

Незабаром Telegram оголосив про блокування 78 публічних каналів, пов'язаних з Ісламською державою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X