Друг наркомана. Залежні від кокаїну люди розповіли про несподівану функцію Apple Watch

10 липня 2018, 10:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гаджети на кшталт Apple Watch і Fitbit виявилися дуже корисними для відстеження побічних ефектів прийому наркотиків.

Ці пристрої працюють як монітор серцевих скорочень, попереджаючи наркозалежних про проблеми із серцем, пише The Next Web.

"Мій серцевий ритм доходить до 150, нібито я біжу, нібито це дійсно інтенсивна фізична активність. В той час, якщо я перебуваю на дійсно напруженій робочій зустрічі, я можу наблизитися до 100 ударів за хвилину", - розповів журналістам залежний від кокаїну чоловік під псевдонімом Оуен.

Відео дня

Для Оуена, який виглядає як здоровий дорослий чоловік, середня частота серцевих скорочень має становити приблизно 60-100 ударів в хвилину. Але в період бездіяльності його пульс досягає приблизно 150. Ці збої в серцевих ритмах викликає кокаїн.

У споживачів кокаїну, навіть випадкових, смерть від передозування зазвичай пов'язана з інсультом, серцевими нападами і стенокардією - недостатнім кровопостачанням серця. Всі ці симптоми призводять до збільшення частоти серцевих скорочень.

Однак Оуен робить все можливе, щоб залишатися в безпеці. У цьому йому допомагає його Fitbit. У такому ж використанні гаджетів зізналися й інші наркозалежні.

"Наркотики - це, по суті, єдина причина, через яку я ношу Fitbit. Я хочу мати систему раннього попередження, коли моє серце вирішить вибухнути", - зізнається інший наркозалежний американець.

Apple і Fitbit не дали коментарів щодо такого використання своїх гаджетів. Але, мабуть, таке застосування пристроїв виходить далеко за рамки внутрішнього тестування, зазначають американські ЗМІ.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X