Друг Діда Мороза. Компанія TP-Link випустила зовнішній акумулятор, якому не страшний холод

23 грудня 2016, 07:02
НВ випробувало зовнішній акумулятор TP-Link TL-PBG6700, який не втрачає заряд на морозі. Ми взяли новинку на тест в умовах київської зими. І ось, що з цього вийшло

Взимку відбувається багато всього, що дратує шанувальників технологій. Машини погано заводяться, смартфони швидше розряджаються, кава раніше вистигає. Ну і так далі.

Відео дня

Способу побороти ці біди на глобальному рівні поки не придумали. Але деякі зрушення все-таки є.

Компанія TP-Link порадувала любителів заряджати гаджети на ходу новою моделлю зовнішнього акумулятора, який краще тримає заряд на холоді.

TP-Link TL-PBG6700
TP-Link TL-PBG6700 Фото:

Відразу зазначу, що лабораторних досліджень я не проводив, а за місяць використання пауербанка (або повербанка - так часто називають зовнішні акумулятори) реально холодних днів в Києві не набралося й на тиждень.

І все ж насмілюся стверджувати, що «морозостійкість» гаджета більше схожа на правду, ніж на маркетинговий трюк.

Але про все по порядку.

1Дизайн

Тут у TP-Link TL-PBG6700 криється такий здоровенний плюс, що можна в принципі і забути про «морозостійкість».

Девайс дуже симпатичний і зручний. При розмірах 44 * 24 * 97 мм і вазі близько 140 г його легко носити в кишені, не кажучи вже про сумочку чи рюкзак.

А чорний пластик, матовий і фактично «оксамитовий», і зовсім перетворює утилітарний начебто акумулятор на прикольний аксесуар.

TP-Link TL-PBG6700

TP-Link TL-PBG6700 Фото:

Виглядає він, до речі, дорожче, ніж коштує насправді. Не в останню чергу завдяки поєднанню чорного і золотого кольорів. Класика завжди в моді, що тут скажеш.

2Юзабіліті

Тут взагалі свята простота. У торці два роз'єми - один для зарядки самого акумулятора, другий для зарядки інших пристроїв від нього.

На лицьовій частині є кнопочка, натиснувши на яку можна за допомогою чотирьох світлових індикаторів дізнатися, скільки залишилося заряду.

Більше тут нічого немає. Та нічого й не потрібно.

TP-Link TL-PBG6700

TP-Link TL-PBG6700 Фото:

3Начинка

Всередині акумулятор ємністю 6700 мАг, до речі, виробництва LG. Начебто ємність не дуже велика. На ринку повно недорогих зовнішніх акумуляторів ємністю по 10 000 мАг і вище.

Але, поклавши руку на серце, більшість з них не дає ефективно використовувати більш 70-80% заявленої ємності.

У TP-Link стверджують, що цей акумулятор має чесну ємність, більш того, вона збережеться навіть після 500 циклів зарядки.

За місяць мені, звичайно ж, не вдалося це перевірити. Але заявлену ємність TP-Link TL-PBG6700 точно відпрацьовує. Від повністю зарядженого акумулятора мені вдалося майже двічі зарядити Motorola Droid Turbo, ємність акумулятора якого становить 3900 мАг.

Майже - бо вдруге зарядка зупинилася на 87%. Тобто 6700 мАг з TP-Link TL-PBG6700 вичавити можна.

TP-Link TL-PBG6700
TP-Link TL-PBG6700 Фото:

На швидкість зарядки позитивно впливає той факт, що порт USB має параметри 5В / 2.4А, різниці в швидкості зарядки зі штатними зарядними пристроями смартфонів ви не помітите.

4Мороз

У грудні в Києві кілька днів стояли морози. Я якось залишив повністю заряджений TP-Link TL-PBG6700 в машині, припаркованій біля дому, на цілий день. І ввечері вдома зарядив той таки смартфон Motorola Droid Turbo з тією ж швидкістю, що й зазвичай.

Потім я віддав смартфон дитині для чергового раунду священної війни злих пташок з підлими свинками. Після кількох годин гри я ще й включив на смартфоні мультфільм і так і залишив його на ніч.

TP-Link TL-PBG6700

TP-Link TL-PBG6700 Фото:

Вранці я знову поставив абсолютно «порожній» смартфон на зарядку від акумулятора і зміг зарядити його на 77%. Загалом, якщо відкинути статистичну похибку (не лабораторні виміри все-таки), то можна зробити висновок, що TP-Link TL-PBG6700 холоду не боїться.

Вердикт НВ

За 565 грн можна, звичайно, купити зовнішній акумулятор більшої ємності. Але на користь нового пристрою TP-Link говорять симпатичний дизайн і реальна стійкість до холоду.

Читайте також: Samsung Gear S3 Frontier — годинник, з яким іноді хочется поговорити

Показати ще новини
Радіо НВ
X