Дослідження: кількість абонентів 5G досягне півмільярда до 2022 році

16 листопада 2016, 12:05
Всього через п'ять років очікується 550 млн 5G-підключень по всьому світу

Дослідження Ericsson Mobility Report прогнозує, що лідером в сегменті 5G стане Північна Америка, де до 2022 року на цей стандарт зв'язку прийдеться близько чверті мобільних підключень.

Відео дня

Азіатсько-тихоокеанський регіон стане другим за темпами зростання проникнення 5G, очікується, що кількість мобільних підключень п'ятого покоління досягне 10% у 2022 році. Значне зрушення у цей період відбудеться на Близькому Сході і в Африці, де очікується активний перехід від виключно 2G (GSM/EDGE) підключень на стандарти 3G (WCDMA/HSPA) і LTE, кількість яких досягне 80%.

Основною зміною в Центральній і Східній Європі в найближчі 6 років стане активне зростання кількості LTE-з'єднання, яке до 2022 року має досягти 70% за рахунок зниження частки 2G і 3G підключень.

Мобильные подключения по регионам и технологиям
Мобильные подключения по регионам и технологиям Фото:

"Майже 90% мобільних підключень сьогодні припадає на 3G і 4G мережі. Очікується, що мережі 5G будуть стандартизовані не раніше 2020 року, але ми бачимо великий інтерес з боку операторів до запуску 5G мереж ще до завершення процесу стандартизації. П'яте покоління зв'язку прискорить цифрову трансформацію багатьох галузей і відкриє нові можливості у сферах Інтернету речей, автоматизації, транспорту і великих даних", – каже Ульф Евальдссон, директор по стратегії і технологій Ericsson.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X