Дожартувались. Деякі користувачі Gmail втратили роботу через першоквітневий жарт Google

4 квітня 2016, 17:28
1 квітня Google додав функцію Mic Drop в Gmail. З її допомогою до листа прикріплювалася анімована картинка з зображенням мультперсонажу Міньйона, який кидає мікрофон. Через це багато користувачів відправили жартівливе повідомлення в листуванні, де воно було зовсім недоречно

Компанія описувала нову функцію, як швидкий спосіб закінчити листування. "Просто дайте відповідь на будь-який лист за допомогою кнопки Send + Mic Drop, - повідомлялося в анонсі. – Адресат отримає ваше повідомлення, але більше ви про нього не почуєте. Навіть якщо вам спробують відповісти, ви не побачите цю відповідь".

Відео дня

Кнопка розміщувалася праворуч від кнопки "Надіслати", тому деякі користувачі помилково відправляли жартівливий лист у робочому листуванні, в якому такий вміст був недоречний. Багато з них досить негативно відреагували на розіграш, побоюючись, як би він не нашкодив кар'єрі.

"Я вів переговори про працевлаштування з цією компанією протягом трьох місяців і тепер помилково відправив цього листа, знаєте куди? В HR-відділ", – написав один із користувачів на форумі Gmail.

"Це жахливо. Я тільки що відправив лист з цією дурною картинкою клієнту. Я не можу дозволити собі такі дурні розіграші", - повідомив інший.

"Завдяки Mic Drop я щойно втратив роботу", - розповіла ще одна жертва розіграшу. За словами користувача, він відправив свої статті керівнику за допомогою Mic Drop. Відповідь на них, як і замислювалося авторами жарту, він не побачив. Реакцію керівництва у вигляді гнівного повідомлення на голосову пошту він отримав пізніше.

Слід зазначити, що через баг часом навіть звичайна кнопка "Відправити" давала збій і лист все одно відправлявся з Міньйоном на додачу.

Побачивши негативну реакцію користувачів, компанія Google прибрала функцію і вибачилася. "Ми розуміємо, що багато з вас використовують Gmail для відправки дуже важливих повідомлень, і ми приносимо вибачення, якщо Mic Drop нашкодив вам якимось чином", - свідчить повідомлення в офіційному блозі Google.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X