Дорожче смартфона. Essential анонсував адаптер для навушників за $149

14 листопада 2018, 10:14

Американська компанія Essential обіцяє повернути в свої гаджети підтримку традиційних провідних наущніков за допомогою адаптера.

Вартість пристрою Audio Adapter HD складе нескромні $149, повідомляє Engadget.

Audio Adapter HD оснащений процесором ESS Sabre з підтримкою звуку аудіофільскої якості (24 біта і 96 кГц). Модуль примагнічується до Essential PH-1 за допомогою універсального конектора - того ж самого, який використовується для підключення 360-градусної камери.

Відео дня

Компанія відзначила, що власники Essential Phone нарешті отримають можливість одночасно слухати музику і заряджати смартфон. При цьому аксеесуар, як і сам смартфон, офіційно продається тільки в США. З іншими пристроями він несумісний.

Судячи з усього, власники мають бути дуже прив'язані до якісного звуку, щоб витрачати кошти на новий аксесуар. Для більшості підійдуть навушники з підключенням через USB-C. З іншого боку, незважаючи на те, що Audio Adapter HD навряд чи буде продаватися у великих кількостях, він показує, що Essential активний і готовий підтримувати свою клієнтську базу.

Раніше НВ повідомляло, що заснована творцем Android Енді Рубіним фірма Essential зайнята розробкою смартфона з інноваційним інтерфейсом і підтримкою штучного інтелекту. Пристрій, який все ще перебуває в розробці, має відповідати на повідомлення й електронні листи від імені користувача. Відзначається, що новий гаджет призначений для "звільнення користувачів від їх телефонів".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X