Doogee готує експансію: Робимо смартфони для України, країни естетів і найкрасивіших дівчат

4 грудня 2017, 16:00
Новини компаній

Китайський бренд смартфонів Doogee ще кілька років був невідомий в Україні. Сьогодні це одна з популярних марок гаджетів, яка активно бореться за прихильність українців

Про те, як компанія збирається вести експансію на вітчизняному ринку, НВ поговорило з керівником департаменту продажів компанії по країнах Східної Європи, Шеррі Лю.

Відео дня

Наскільки важливий український ринок для такої великої і амбітної компанії, як Doogee?

У Китаю та України давні дружні бізнес-відносини, КНР другий найбільший торговий партнер України. Тим більше, у Пекіна зараз є стратегія "Один пояс один шлях" (проект економічного співробітництва та розвитку інфраструктури, який охоплює більшу частину Євразії, як країни, що розвиваються, так і "нові економіки", і розвинені країни. НВ.). Вона підтримує китайський бізнес у Східній Європі. Особливо в Україні це одна з найважливіших країн, які з'єднують європейський і азіатський ринки. Не тільки Doogee, а й інші компанії серйозно розглядають потенціал українського ринку.

Чи приваблива це країна для бізнесу і які у неї переваги?

Зараз Doogee веде стратегію розвитку глобального бізнесу. І Україна найважливіший ринок Східної Європи. Та й українці вже більше двох років знайомі з брендом Doogee так що ми продовжимо вкладатися в людські і маркетингові ресурси, щоб забезпечити нашим користувачам професійний сервіс і креативні продукти.

Як саме Doogee збирається вести експансію на українському ринку? Чи готова стати ближче до покупців і конкурувати з онлайн-торговцями?

Doogee вже просувається по всіх каналах в Україні зараз компанія збирається "копати глибше". Наприклад, нині ми вивчаємо, як можна вести бізнес з вторинними дистриб'юторами. Крім того, у нас вже налагоджена співпраця з e-commerce майданчиками, які займають більше 90% українського ринку Brain, "Цитрус", TTT, Rozetka, Stylus, F.ua. З кращим та більш якісним сервісом нам допомагає найкраща компанія післяпродажного обслуговування в Україні, "Крок".

А з великими ритейлерами?

Так, мова знову ж таки йде про "Цитрус", Brain і ТТТ.

Смартфони для естетів

Сьогодні люди можуть вибирати з сотень моделей смартфонів. Чому, з вашої точки зору, варто вибрати Doogee?

- Саме з цієї причини ми розвиваємо професійний післяпродажний сервіс і прагнемо бути гостинними, коли люди купують нашу продукцію надійні та креативні смартфони.

Але зараз життєвий цикл смартфона небувало низький програмне забезпечення застаріває, екрани б'ються, динаміки глухнуть. Як Doogee вирішує такі проблеми?

Технології в сфері мобільних телефонів змінюються стрімко. Це веде до постійних інновацій та змінює життя людей. Концепція Doogee креативність в дрібницях і стиль. Нашим прихильникам ми гарантуємо найсвіжіші технології і постійно оновлюємо технологічну начинку нових продуктів.

Крім того, з Doogee пов'язано не тільки поняття "новизни", але і якості. За останні кілька років компанія значно підвищила вимоги до рівня продукції. Кожен матеріал, деталь і готовий смартфон повинен відповідати цілому букету стандартів китайському ISO 9001, європейському CE і американському FCC. Тому наші користувачі отримують високоякісні гаджети.

Якщо говорити про Китай, які технологічні "фічі" популярні там нині? Або ж інтереси користувачів однакові по всьому світу?

Думаю, в наступному, 2018 році, технологія розблокування "обличчям" і безрамкові телефони будуть популярні як в Китаї, так і по всьому світу. Не тільки Samsung і Apple можуть ними похвалитися - ми вже презентували Doogee MIX 2, наш останній флагман з такою технологією. До того ж у нього шестидюймовий FHD дисплей, селф-камера з кутом огляду в 130 градусів. Все це зараз затребуване по всьому світу.

Що стане конкурентною перевагою Doogee на українському ринку, де між різними виробниками і без того тісна конкуренція?

Що відрізняє Doogee від інших, так це те, що ми створюємо наші смартфони у відповідь на запити наших українських користувачів. Наприклад, ми збираємо пропозиції від наших фанатів і партнерів ідеї про те, що цікавить українців. Україна відома своєю музичною та театральною культурою, найкрасивішими дівчатами в світі і естетичним смаком. Так ми створюємо моделі як Doogee BL5000 це стильний смартфон з якісними динаміками. Зараз це найпопулярніша преміум-модель в магазинах Brain, наприклад. В Україні ми хочемо стати одним з топ-5 брендів, як нам це вже вдалося в Іспанії і Алжирі.

А в Україні які три асоціації повинен викликати бренд Doogee?

Стиль. Креативність. Надійність.

Показати ще новини
Радіо НВ
X