Добре зреаговано. Функція електрокардіограми в новому годиннику Apple врятувала людині життя

12 грудня 2018, 14:27

Випущене днями оновлення watchOS 5.1.2 має додаток ЕКГ в Apple Watch Series 4, який вже встиг врятувати одного чоловіка.

Користувач Reddit під псевдонімом edentel опублікував історію, в якій розповів, як випробував нову функцію в своєму розумному годиннику, пише Apple Insider.

За його словами, помітивши повідомлення про ненормальну частоті серцевих скорочень, користувач спробував додаток ЕКГ і отримав результат Afib - тобто фібриляція передсердь. Спочатку користувач вважав, що з прошивкою стався збій, але після повторних тестів знову з'явився результат Afib, але перевірка з зап'ястям дружини користувача показала нормальні результати.

Відео дня

В результаті користувач вирішив все ж звернутися до лікарні. Лікар, подивившись на результати Apple Watch і порівнявши їх на своєму обладнанні, повідомив наступне: "Вам слід купити акції Apple. Їхній пристрій, ймовірно, врятував вас".

Як наголошують американські журналісти, з моменту першої публікації з'явилися достатні докази, щоб довести правдивість історії. Досить імовірно, що нова функція ЕКГ, а також функція повідомлення про нерегулярні ритми стимулюватиме користувачів перевірити своє здоров'я через свого лікаря.

Apple Insider звернувся до кількох кардіологів, щоб поговорити про оновлення функції ЕКГ. "Всі медики, з якими ми розмовляли, або підтвердили читання кардіограм у відділенні невідкладної допомоги з моменту випуску оновлення iOS, або вже бачили пацієнтів в офісі".

Раніше НВ повідомляло, що в жовтні 2018 року нова функція виявлення падіння в Apple Watch Series 4 врятувала щонайменше одного власника цих розумних годинників. Житель Швеції 34-річний Густаво Родрігес готував обід на плиті, але в цей момент він впав на підлогу з болем в спині. Він майже не міг пересуватися, і був навіть не в змозі вимкнути плиту. Датчик виявлення падіння в Apple Watch помітив падіння і запропонував зателефонувати до місцевих екстрених служб.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X