До біса ЦРУ. В наступній версії браузера Opera з'явиться вбудований та безкоштовний VPN-клієнт

25 квітня 2016, 16:59
Opera додала безкоштовний і безлімітний VPN-клієнт у версію браузера для розробників. Нова функція дозволить користувачам приховувати IP-адресу, розблокувати фаєрвол і сайти, а також підвищить рівень безпеки при використанні громадської мережі Wi-Fi

В офіційному повідомленні Opera підкреслює, що з додаванням вбудованого VPN користувачам не доведеться "завантажувати VPN-розширення або оплачувати підписки". Щоб скористатися функцією, необхідно завантажити версію браузера для розробників і активувати функцію в "налаштуваннях" у розділі "Конфіденційність і безпека".

Відео дня

В адресному рядку з'явиться іконка, що дозволяє бачити і міняти розташування. Поки в списку віртуальних локацій знаходяться США, Канада і Німеччина, але до випуску стабільної версії варіантів стане більше.

Посилаючись на дані Global Web Index, компанія повідомляє, що на сьогоднішній день чверть інтернет-користувачів мала досвід роботи з VPN-сервісами або користується ними постійно. До основних причин використання VPN відносяться: бажання переглядати кращий розважальний контент, зберігати анонімність в інтернеті і отримувати доступ до мереж і сайтів, заблокованих в країні проживання.

Раніше в цьому році в браузері Opera з'явився вбудований блокувальник реклами.

Показати ще новини
Радіо NV
X