Для тих, хто не встиг змінити ім'я на Айфон: нова акція від Алло

26 квітня 2017, 17:45
Новини компаній
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

24 квітня компанія Алло оголосила про старт нової національної активності

«Що ти готовий обміняти на кращий смартфон у світі?» Суть акції - Алло розгляне практично будь-які пропозиції про обмін будь-чого на один з 8 нових Samsung Galaxy S8. Всі кошти, отримані від продажу товарів/активів переможців, будуть у повному обсязі перераховані до фонду Таблеточки.

Обміняти можна все що завгодно: від дачі під Жашковом або майже нового iPhone 7 до зобов'язання зробити татуювання з рекламним слоганом або квартальний контракт на роботу промоутером в Алло.

В якості заявок приймається все, що має цінність: товари, послуги, рухоме і нерухоме майно. На відміну від аналогічних аукціонів, на Ebay компанія заявляє, що категорично не прийме нічого, пов'язаного зі здоров'ям клієнтів або тим, що може бути пов'язане з приниженням почуття власної гідності учасників. Таким чином, як мінімум секс і внутрішні органи залишаються за рамками конкурсу.

Всі заявки учасників діляться на 2 групи: топ пропозицій щодо оцінки Алло і топ за кількістю набраних голосів. Найбільші бали будуть набирати або найдорожчі пропозиції, або найбільш оригінальні і цікаві. Всі, отримані в обмін на 8 новеньких Samsung Galaxy S8 товари/активи будуть продані, і кошти від продажу в повному обсязі перераховані до фонду Таблеточки. Можна запропонувати гроші в якості свого лота на обмін, але очевидно, що суми нижче ринкової ціни за пристрої не принесуть перемогу.

Інформація про учасників, їхні пропозиції та деталі акції доступні на сайті Алло: allo.ua/s8-obmen/
Конкурс триватиме до 15 травня, після чого будуть оголошені переможці.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X