Датчик у новому Apple Watch врятував життя мешканцю Швеції

26 жовтня 2018, 16:46

Гаджет Apple Watch Series 4 був представлений тільки минулого місяця, але нова функція виявлення падіння вже врятувала щонайменше одного власника цього розумного годинника.

Розумний годинник Apple Watch 4 зіграв ключову роль в повідомленні служб екстреної допомоги, повідомляє 9to5mac.com.

Житель Швеції 34-річний Густаво Родрігес готував обід на плиті, але в цей момент він впав на підлогу з болем в спині. Він майже не міг пересуватися, і був навіть не в змозі вимкнути плиту.

Відео дня

Датчик виявлення падіння в Apple Watch помітив падіння і запропонував зателефонувати до місцевих екстрених служб. Густаво розповідає, що йому вдалося доповзти по підлозі у вітальню, але він не міг встати і дістатися до телефону.

Чоловікові також вдалося зв'язатися за допомогою смарт-годинника з тещею, що живе в сусідній квартирі, щоб вона погасила вогонь на плиті.

Датчик виявлення падіння Apple Watch автоматично включається на моделі Series 4 для користувачів, яким 65 років і більше, але власник може включити його вручну в додатку Watch на iPhone, хоча Apple попереджає, що деякі дії можуть бути помилково прийняті за падіння. Функція також повідомляє обраний контакт і ділиться своїм місцем розташування, коли виявлено падіння, а користувач годинника не відповідає.

Детектор падінь повинен допомогти людям в тих ситуаціях, коли вони впали і втратили свідомість. Практика показує, що в місцях, де ніхто не чує криків про допомогу, можна пролежати багато годин.

Навесні 2018 року НВ повідомляло, що розумний годинник Apple врятував життя жителю Нью-Йорка. Під час роботи у Вільяма Монзіделіса запаморочилася голова і почалася кровотеча. Незабаром після цього Apple Watch відправив йому повідомлення з пропозицією терміново звернутися за медичною допомогою.

По дорозі в лікарню у Монзіделіса почалися напади, і до моменту прибуття в медустанову (всього через 30 хвилин) він втратив дуже багато крові. Доктора виявили, що у Монзіделіса була виразка і він потребував переливання крові для хірургічного втручання. Лікарі провели операцію, і він вижив.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X