Не впоралися. Intel відмовляється від розробки розумних окулярів

19 квітня 2018, 16:20

Компанія Intel підтвердила, що планує закрити підрозділ, який займався створенням нових пристроїв що носяться, і припинить розробку розумних окулярів Vaunt.

Відзначається, що закриття, ймовірно, призведе до "деяких звільнень" в команді, в якій, як повідомляється, було близько 200 чоловік, пише The Verge.

"Проект Superlight (кодове ім'я для Vaunt) - відмінний приклад того, як Intel розробила дійсно диференційовані окуляри з покращеними споживчими ефектами. Ми продовжуємо винаходити і вивчати нові технології, які іноді вимагають жорсткого вибору, коли динаміка ринку не сприяє подальших інвестиціям", - заявили представники Intel.

Відео дня

Ще під час анонса окулярів в лютому Intel розповіла, що до кінця року планує випустити версію для розробників. Мабуть, закриття цього проекту пов'язане з тим, що Intel не вдалося домовитися з виробниками компонентів для окулярів, таких як оправи та лінзи.

"Пробував базовий прототип, я можу сказати, що наявність heads-up дисплея, який є тільки там, це дійсно захоплююча технологія. Це була спроба посиленої реальності, яка не намагалася дати вам магічні 3D-об'єкти, а замість цього давала базову контекстуальну інформацію. можливо, інша компанія знайде спосіб зробити її реальною", - журиться журналіст Дітер Бон, який тестував прототип гаджета.

Підписуйтесь на Новое Время в Telegram, Telegram Поглядів та Viber.

Нагадаємо, в лютому 2018 року компанія Intel представила журналістам The Verge прототип своїх розумних окулярів під назвою Vaunt, які проектують зображення прямо на сітківку. Зазначалося, що завдяки малій потужності система нешкідлива для очей.

Прототип, який показали журналістам, володіє пластикової оправою, в яку замість прозорих стекол можуть бути вставлені лінзи з діоптріями. Вага окулярів не перевищує 50 грамів, при цьому всередині них вмістилися процесор, акумулятор, Bluetooth-чіп, компас, акселерометр і малопотужний лазер.

Показати ще новини
Радіо NV
X