Не вберегли. У Каліфорнійському університеті згорів робот

18 грудня 2018, 09:32

На тротуарі в місті Берклі, штат Каліфорнія, США, несподівано загорівся робот-постачальник стартапу Kiwi. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Студенти університету назвали робота KiwiBot "героєм" і "легендою" і закликали вшанувати його пам'ять, пише Daily Californian.

Втім, ці коментарі є досить іронічними: KiwiBot - це лише один з більш ніж 100 роботів, які досталяют їжу по всьому університетському містечку і місту Берклі.

Відео дня

Робот KiwiBot спалахнув близько кампусу імені Мартіна Лютера Кінга. Займання швидко загасили ще до приїзду пожежної бригади, але відео потрапило в соцмережі і викликало шквал коментарів у групі "Підслухано" Каліфорнійського університету в Берклі.

Як запевняє Саша Яценя, глава відділу продуктів Kiwi, компанія все ще працює з поштовою службою UCPD, щоб розслідувати причину пожежі. Нічого подібного ніколи не траплялося раніше, сказав Яценя. Стартап вважає, що інцидент був викликаний людською помилкою: співробітник, ймовірно, обладнав робота зіпсованою батареєю.

Цікаво, що Яценя запевнив The Daily Californian, що KiwiBot не доставляв їжу, коли загорівся - ніхто не повідомив, що їх замовлення було втрачено.

Сервіс доставки продуктів роботами був запущений Kiwi в 2017 році, і, як повідомляв стартап, в травні цього року було виконано більше 10 000 успішних доставок, а середній час доставки становив 27 хвилин.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X