Не проста звонилка. Nokia готує новий кнопковий телефон з підтримкою 4G

24 жовтня 2018, 13:50

Компанія HMD Global вирішила розширювати портфоліо новими кнопковими телефонами якомога частіше.

При цьому традиційні кнопкові мобільники будуть отримувати сучасні технології доступу в інтернет, повідомляє DNAIndia.

Нещодавно компанія HMD Global запустила свій перший кнопковий 4G-телефон - Nokia 8110, більш відомий як телефон-банан. Було запропоновано доступ до таких додатків, як Google Assistant, Google Maps, Google Search і Facebook, а також можливість відправляти й отримувати електронні листи. Завдяки функції Wi-Fi пристрій може також використовуватися як точка доступу.

Відео дня

"У той час як ми є гравцем повного діапазону, основна увага приділяється функціональним телефонам, де у нас є можливості з точки зору обсягу ринку. Ми також вивчаємо можливість запуску нового 4G-телефону за доступною ціною", - сказав в інтерв'ю представник індійського підрозділу HMD Global Еджей Мехта.

Топ-менеджер підкреслив, що зараз існує величезний попит на такі недорогі пристрої і це хороша можливість для компанії.

"Один з наших цільових споживачів - користувач смартфона, який шукає другий телефон, що може забезпечити базове підключення", - додав Еджей Мехта.

Згідно з даними Cyber ​​Media Research (CMR), ринок кнопкових телефонних апаратів з 44,5 мільйонами поставок у другому кварталі цього року зареєстрував зростання на 34% в порівнянні з аналогічним кварталом минулого року. Зокрема, компанія HMD Global щорічно продає більше телефонів, ніж смартфонів під брендом Nokia.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X