Не крихкий, а швидкий. Apple пояснила, чому iPad Pro так легко гнеться

8 січня 2019, 10:56

В Apple пояснили, чому нові iPad Pro легко ламаються. Виявляється, планшети вийшли крихкими через нову технологію LTE-мережі.

Пару місяців тому Samsung показала прототип смартфона, який можна скласти навпіл. Повноцінну презентацію гаджета повинні провести найближчими місяцями, і він стане першим гібридом смартфона і планшета.

Відео дня

Ну а в Apple, тим часом, вирішили піти далі і запропонували своїм користувачам складати навпіл новий iPad Pro. Нововведення зауважив блогер Зак Нелсон, який показав, що топовий планшет Apple можна без особливих зусиль зігнути буквально навпіл. Правда, не факт, що він буде працювати після трансформації.

Представники Купертіно довго не коментували проблему, і ось, днями, опублікували офіційну позицію з цього приводу. Виявляється "гнуться" лише ті моделі iPad Pro, які підтримують нову технологію LTE-мережі.

Замість структурних елементів корпусу, інженери впровадили свого роду антени, що забезпечують кращу комунікацію.

"Щоб забезпечити оптимальну продуктивність стільникового зв'язку, невеликі вертикальні смуги або "розщеплення" на бічних сторонах iPad дозволяють частинам корпусу виконувати функції стільникових антен. Вперше на iPad ці стрічки виготовляються за допомогою так званого спільного формування. В цьому високотемпературному процесі пластик впорскується в точно фрезеровані канали в алюмінієвому корпусі, де він з'єднується з мікропорами на алюмінієвій поверхні", - повідомляє Apple.

Попри це, в компанії впевнені, що безшовне з'єднання пластика і алюмінію досі утворює єдиний міцний корпус, і нова технологія ніяк не вплинула на ламкість планшета.

Судячи з останнього абзацу офіційного повідомлення, Apple не визнає брак і лише пропонує користувачам повернути пристрій в рамках політики повернення протягом 14 днів.

Нагадаємо, що це вже не перша проблема з антенами в продукції Apple. У 2010-му розгорівся цілий скандал - так званий "Antennagate", - під час якого ЗМІ писали про серйозну проблему з антеною в iPhone 4.

Нібито через помилки в конструкції, смартфон погано підтримував зв'язок, хоча, пізніше виявилося, що підключення пропадало тільки в тих місцях, де 3G-сигнал був слабким сам по собі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X