Не автомат Калашникова. Apple iPhone X не пройшов перевірку Роскачества на міцність

21 грудня 2017, 17:19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Чиновники з відомства Роскачество разом з Міжнародною асамблеєю організацій споживчих випробувань провели експертизу iPhone X і запевняють, що смартфон легко зламати

Зокрема, новинка від Apple посіла шосте місце з кінця серед 310 перевірених моделей телефонів за показником міцності, повідомляє Geektimes.

Смартфон майже провалив перевірку за допомогою барабанного тесту, при якому телефон поміщають в обертову трубу і в режимі дзвінка кидають з висоти 80 сантиметрів кілька десятків разів поспіль.

Відео дня

Під час його виконання iPhone X отримав всього 2,9 бала, посівши шосте місце знизу серед 310 моделей телефонів, які були випробувані Роскачеством. Після 50 поворотів у смартфона Apple поламався екран, на ньому проявилися вертикальні зелені смуги. Після 100 поворотів розбилася скляна задня панель, а дисплей перестав функціонувати взагалі.

Слабким місцем смартфона виявилася і його батарея. Її ємність в порівнянні з іншими акумуляторами рейтингу Роскачества виявилася нижче, ніж у більшості інших телефонів. Пристрій в результаті зайняв лише 180-й рядок загального рейтингу за цим параметром.

Таким чином, за результатами цих досліджень смартфон iPhone X отримав менше балів у підсумковій оцінці, ніж інші флагмани 2017 року. Більш того, iPhone X показав гірші результати, ніж деякі телефони, які вийшли кілька років тому. У підсумковій таблиці Роскачества iPhone зайняв 11 позицію. Попереду нього виявилися попередні моделі Apple, включаючи iPhone 6, 6s, 8 і 8 Plus, а також лінійка смартфонів від Samsung і смартфон LG G6.

При цьому фахівці, які проводили тести, стверджують, що камера новітньої моделі смартфона Apple - найкраща за весь час проведення перевірки. За цим параметром iPhone X показує кращий результат, ніж будь-який інший телефон серед 309 інших моделей, включаючи і ті, які вийшли на ринок в той же час, що і смартфон від Apple. У числі інших смартфонів, які були перевірені, варто назвати Galaxy 8 від Samsung.

Як повідомляло НВ, раніше компанія Apple підтвердила чутки про зниження швидкості роботи iOS-пристроїв у міру зносу акумулятора. Таким чином інженери компанії намагаються знизити піки енергоспоживання, які можуть привести до виключення старих моделей.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X