Canon перетворив фотоаматорів на фотомисливців за шедеврами

1 серпня 2016, 09:30
PR

Київ, Україна, 28 липня 2016 – В рамках VII Одеського міжнародного кінофестивалю компанія Canon Україна, офіційний спонсор заходу, влаштувала для фотолюбителів безплатні професійні майстер-класи – Canon Фотомарафон

Компанія зібрала близько 80 фотолюбителів різного рівня в одеській галереї сучасного мистецтва InVogue Art. Лекції провели відомі українські фотографи з міжнародним досвідом. Лектори ділилися секретами майстерності і розповідали про можливості фототехніки Canon у досягненні потрібного результату. Після теоретичної частини на учасників чекав практикум на відкритому повітрі.

Павел Омельченко
Павел Омельченко Фото:

Автор техноблогу RevolverLab Іван Лучков провів лекцію про зйомки відео для YouTube. Іван створив понад 1000 відеороликів, які отримали 22 млн переглядів – тож міг дати чимало рецептів, з чого починати роботу над власним каналом, які моделі фотоапаратів Canon мають найкраще співвідношення ціни та якості для відеоблогу, як аналізувати контент і активність глядачів.

Олексій Горшков, співзасновник креативного агентства ICON Photography, що займається як комерційною, так і художньою фотозйомкою, поділився порадами, звідки брати натхнення для вуличної фотографії, на які деталі звертати увагу, працюючи над композицією та ракурсом.


Комерційний фотограф і співзасновник професійної студії Glossy Studio Андрій Деменюк розповів про технічні прийоми, на які здатна фотокамера й які суттєво розширюють творчий арсенал фотографа.

Максим Станиславский
Максим Станиславский Фото:

Після теоретичної частини учасники Canon Фотомарафон, розділившись на команди, відправились під керівництвом досвідчених наставників на одеські вулиці випробовувати нові знання на практиці та вправлятися у вуличній фотографії.
Canon Фотомарафон допоміг учасникам зробити значний крок до розуміння технічних прийомів і художнього бачення, наочно продемонструвавши можливості фотоапаратури Canon у вуличних та інтер’єрних зйомках. Завдяки Canon Фотомарафон учасники навчились бачити незвичні сюжети в буденних речах, опанували нові принципи роботи зі світлом і тінню, ритмом і симетрією, композицією і перспективою.
Наприкінці дня журі визначили найкращі роботи фотомарафонців, а автори-фіналісти отримали від Canon приємні призи.

«В Україні триває серія освітніх заходів від Canon. Вже відбувся Canon Фотомарафон у Києві та Одесі. На черзі – Харків. Сподіваємось, нашими зусиллями в країні зросте кількість людей, здатних бачити і створювати красу, та підвищиться загальний рівень професіоналізму фотографів», – каже Тетяна Ситниченко, менеджер з маркетингу компанії Canon Україна.

Павел Омельченко
Павел Омельченко Фото:
poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X