Будь як усі. Флагман Samsung може отримати потрійну камеру

1 червня 2018, 15:49

Очікується, що наступний флагман Galaxy S10 від Samsung Electronics буде оснащений трьома камерами на задній панелі.

Таке рішення раніше застосували в смартфоні Huawei P20 Pro, повідомляє корейське видання Investor.

"Samsung, який отримав нижчий, ніж очікувалося, попит на свою новітню лінійку Galaxy S9, розгляне можливість оснащення свого наступного преміального телефону трьома камерами і тривимірним датчиком, щоб пожвавити інтерес до цих бізнес-смартфонів", - стверджує аналітик з KB Securities Кім Донг-вон в звіті, в якому згадується iPhone наступного покоління, який, за чутками, також отримає три камери.

Відео дня

Потрійний блок основної камери дозволяє робити більш чіткі фото під різними кутами, ніж у випадку з поодинокими і подвійними сенсорами. Такий варіант також дає додаткові можливості масштабування і може бути використаний для доповненої реальності.

Першим смартфоном з потрійною камерою став Huawei P20 Pro, який оснащений 40 Мп RGB-сенсором, 20 Мп монохромним датчиком і 8 Мп камерою з телефото-об'єктивом.

Більше модулів камер в нових смартфонах призведе до збільшення обсягів замовлень і зростання показників підрозділу Samsung Electro-Mechanics, що також добре для Samsung.

"Обсяг поставок частин смартфона, включаючи модулі камери і датчики, швидше за все, збільшиться, незважаючи на уповільнення зростання на світовому ринку смартфонів", - сказав Кім Цзи-сан, аналітик Kium Securities, додавши, що Samsung Electro-Mechanics стане одним з лідерів тренда.

Раніше НВ повідомляло, що, за чутками, компанія Samsung Electronics оснастить свій майбутній флагман Galaxy S10 інтегрованим прямо в екран сканером відбитків пальців. Подібні рішення вже використовуються в деяких моделях від Xiaomi, Vivo і Huawei. За даними джерел, Samsung розробляє датчик відображення відбитків пальців протягом останніх кількох років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X