Британський студент створив бота, який залишає юристів без роботи

22 лютого 2016, 16:18
Минулого року 19-річний студент Джошуа Браудер запустив бота-юриста, що допомагає оскаржувати паркувальні штрафи. За цей час загальна сума штрафів, які він допоміг оскаржити, досягла $3 мільйонів

Спочатку Браудер намагався самостійно боротися з несправедливими паркувальними штрафами. Проте сервіс DoNotPay, запущений їм для цих цілей, занадто швидко набирав популярність. Незабаром 19-річний британський студент, який нині навчається в Стенфорді (США), перестав справлятися з потоком листів. Тоді він створив бота-юриста.

Відео дня

Його програма орієнтується по ключовим словам, що дозволяють зрозуміти проблему користувача. Поки що бот розбирається тільки в британському законодавстві, але Браудер не виключає, що програма може вдосконалюватися.

Щоб скористатися послугами бота-юриста, жителям Сполученого Королівства достатньо зайти на сайт DoNotPay і зареєструватися. Після цього необхідно відповісти на декілька питань (наприклад, наскільки чіткими були знаки, що забороняють парковку, хто був за кермом і т. д.). По закінченні "бесіди" бот самостійно складає апеляцію, яку користувач може направити в суд.

Якщо відповіді на питання будуть незрозумілі, то бот порадить зв'язатися з самим Браудером і надасть чіткі інструкції, як це зробити. Він також не зможе допомогти, якщо у користувача не буде достатніх підстав для оскарження штрафу.

Наразі Джошуа допрацьовує сервіс. Повна версія повинна бути запущена цієї весни. Тим не менш, до нього вже звернулося понад 150 тисяч громадян Британії, бажаючих оскаржити паркувальний штраф. У 47% випадків користувачів супроводжував успіх. Як зазначає канадський сайт Digital Journal, таким рейтингом можуть похвалитися не всі адвокати, що спеціалізуються в тій же сфері. При цьому послуги бота, створеного Браудером, безкоштовні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X