Британський режисер представив перший художній фільм, повністю знятий дронами

Гаджети

28 вересня 2016, 10:17

Британський режисер представив перший художній фільм, повністю знятий дронами

Британський режисер представив перший художній фільм, повністю знятий дронами - фото

Фільм знятий тільки безпілотниками

У Лондоні покажуть ігрову стрічку, яка була знята автономними, попередньо запрограмованими безпілотними літальними апаратами

Режисер Лайам Янг на початку жовтня представить на Лондонському фестивалі перший ігровий фільм, який був повністю знятий за допомогою дронів - без участі людини-оператора. Фільм розповідає про історію любові в поліцейській державі майбутнього, де самі дрони відіграють важливу роль, пише Engadget.

Молодий сценарист-фантаст Тім Моен представив історію, яка показує "дрон як культурний об'єкт" і який в кінцевому рахунку породжує нові міські субкультури.

"Очима безпілотників ми бачимо двох підлітків, які утримуються поліцією в муніципальних висотках в Лондоні. Мережа дронів спостерігає за муніципальним житлом, подібно літаючій зграї камер, і ця автономна структура утримує наших героїв порізно. Ми спостерігаємо, як вони передають один одному записки з допомогою власних дронов. У цьому місті майбутнього безпілотники це і агенти державного нагляду, і в той же час засоби, з допомогою яких двоє підлітків закохуються", - йдеться в анотації до фільму.

Для технічних аспектів зйомок стрічки, Янг спільно з бельгійською лабораторією Lab Vision розробив "групу дронов з камерами, кожен зі своїм власним набором кінематографічних правил поведінки".

Лондонська прем'єра фільму, який знімався спеціально для стандарту IMAX, пройде в суботу, 8 жовтня.


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал