Британець загинув внаслідок пожежі, спровокованої iPhone

5 лютого 2016, 15:19
iPhone спровокував пожежу, в результаті якого помер прикутий до ліжка 53-річний британець

Житель англійського міста Редінг Марек Крюгер був частково знерухомлений з-за пухлини мозку і не вставав з ліжка протягом двох років, пише Independent. Пожежа була спровокована iPhone, який залишили на зарядці на ніч. В результаті Крюгер отримав опіки 64 відсотків поверхні тіла і помер від отруєння димом.

Відео дня

Інцидент стався ще в серпні минулого року, проте розслідування завершилося лише зараз. Експертиза показала, що гаджет загорівся після перегріву батареї.

Дружина британця повідомила, що він не розлучався зі своїм iPhone протягом останніх двох років, використовуючи його в якості основного засобу комунікації.

«Він завжди тримав свій смартфон під рукою, в своєму ліжку, щоб можна було покликати кого-небудь на допомогу, якщо йому стане погано. Він відчував себе небезпечно без телефону», - каже Ірина Крюгер.

Вона також зазначила, що були дотримані всі правила безпеки використання iPhone, що підтвердила і експертиза. Досі невідомо, що стало причиною перегрівання смартфона. Компанія Apple поки утримується від коментарів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X