Не тільки смартфони. Бренд OnePlus готує 55-дюймовий телевізор на квантових точках

23 серпня 2019, 12:42

На офіційній сторінці OnePlus India був опублікований знімок новинки, який підтверджує, що перший телевізор OnePlus TV буде оснащений 55-дюймовою панеллю QLED.

QLED — це маркетинговий термін Samsung для технології світлодіодних екранів з квантовими точками — він не має нічого спільного з OLED, незважаючи на схожу назву, пише The Verge.

Відео дня

Квантові точки — це кристали, які світяться, коли піддаються впливу струму або світла. Вони випромінюють різні кольори в залежності від розміру і матеріалу, з якого вони виготовлені.

Панелі QLED покладаються на світлодіодне підсвічування, на відміну від OLED, де кожен окремий піксель випромінює своє власние світло, тому якість зображення телевізора QLED багато в чому залежить від того, наскільки ефективно рішення для заднього підсвічування. Наприклад, кількість локальних зон затемнення має вирішальне значення для продуктивності HDR.

Працювати телевізори будуть під управлінням Android TV, і OnePlus буде намагатися додавати пристроям нові функції з плином часу. Також очікується, що це будуть преміальні пристрої за ціною нижче, ніж у конкурентів.

Спочатку телевізори OnePlus вийдуть в Індії, але пізніше з’являться в Європі і навіть США. При цьому ранні витоки згадували кілька моделей з діагоналями від 43 до 75 дюймів. Точно відомо, що моделі на 43 і 55 дюймів будуть доступні в Індії.

Офіційний анонс OnePlus TV очікується 26 вересня.

Показати ще новини
Радіо NV
X