Безумство хоробрих. Американська компанія готує захищений смартфон, який не зможе "прослухати" навіть ЦРУ

10 жовтня 2017, 12:26
Компанія Purism розробляє безпечний смартфон Librem 5 м уже зібрала на його виробництво $1,5 мільйона

Працювати апарат буде не на звичному Android, а на спеціальній операційній системі PureOS, пише The Next Web.

Пристрій обіцяє повний захист вашої конфіденційності, завдяки призначеним для користувача апаратних засобам, функції шифрованого зв'язку, а також апаратним вимикачам камери, мікрофона, WiFi/Bluetooth і модуля Baseband. Також відзначаються шифрування голосових викликів, шифрування текстових повідомлень і електронних листів, можливість приховати свій номер телефону при вихідному виклику, настройка VPN і розширені засоби захисту браузера.

Відео дня

Purism взяла в якості апаратної основи платформу PureOS, яка є похідною Debian GNU/Linux. Судячи з усього, покупці залишаться без звичайних додатків і послуг від Google, Facebook, Twitter. Проте, розробники обіцяють, що Librem 5 буде кінець кінцем працювати з "тисячами" додатків, які працюють на PureOS.

Відзначається, що смартфон Librem 5 можна буде використовувати в якості переносного робочого столу - при підключенні монітора, клавіатури і миші можна отримати повноцінне робоче оточення GNOME.

Кошти на випуск апарату вже зібрали, його анонс очікується на початку 2019 року. Вартість смартфона складе приблизно $600.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X