Безпілотник встановив рекорд часу автономного польоту

30 вересня 2016, 10:36
Дрон від компанії Latitude Engineering побив попереднє досягнення з часу польоту, протримавшись у повітрі 22,5 години

Канадський безпілотник HQ-60 піднявся в повітря в 14:06, а приземлився на наступний день у 12:39, рівно через 22 годин, 29 хвилин і 38 секунд. Дрон встановив новий рекорд: найдовший політ для безпілотних апаратів з вертикальним зльотом і посадкою, пише Popular Science.

Відео дня

Дрон HQ-60 входить в серію апаратів Latitude Quadcopter Engineering, в якій чотири невеликих мотора використовуються для зльоту і посадки машини. А після того, як безпілотник опиняється у повітрі, тягу забезпечує штовхаючий гвинт. Перед встановленням рекорду команда працювала протягом кількох років, уточнюючи первісну концепцію на півдюжини планерів.

Під час встановлення рекорду HQ-60 ніс камеру і радіопередавач, такі ж, які передбачається використовувати на ньому в звичайних умовах. Демонстрація можливостей дрона була частиною співробітництва Latitude Engineering з військовими, які планують використовувати цей дрон надалі.

Додамо, що існують безпілотники, здатні триматися в повітрі більше доби - такі, як ScanEagle, але для зльоту їм необхідні злітно-посадкові смуги або складні пускові установки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X