Різноликий. Огляд ноутбука Lenovo Yoga 720-15
Незважаючи на зусилля деяких виробників, ноутбуки-трансформери так і не вийшли за межі досить маленької ринкової ніші. Як правило, такі пристрої досить дорогі, а зручність використання викликає питання.
Проте, експерименти тривають.
Подивимося, наскільки добре вийшло у інженерів Lenovo створити досить великий 15-дюймовий трансформер.
Дизайн
Lenovo Yoga 720-15 являє собою досить приємний на вигляд і на дотик ноутбук з металу, який до того ж ще й перетворюється на планшет. Легким рухом руки, як заповідав класик.

Ну це я іронізую. Шарніри досить тугі. Однією рукою ноутбук не відкриєш, та й, власне, трансформація здійснюється з певними зусиллями. З іншого боку, це ніби як вселяє більшу довіру щодо міцності пристрою.
Колір сріблястий. Якість збирання вселяє довіру. В цілому ноутбук виглядає дорого і солідно.
Але треба розуміти, що це - «п’ятнашка», тому тут 2 кг ваги і аж ніяк не надзвичайно тонкий корпус.
Екран
IPS-матриця з роздільною здатністю Full HD. Сенсорний екран, що розпізнає до 10 торкань одночасно. Зверху – захисне скло. Завдяки йому є надія, що екран може пережити багато неприємностей. Але цей додатковий захист є причиною відблисків на яскравому світлі.
Екран відмінно відкалібрований, передача кольору порадує любителів редагувати на ноутбуці фотографії. Для перегляду кіно ноутбук теж відмінно підійде. Кути огляду досить великі.

Залізо
Дурі, що називається, вистачає. 4-ядерний процесор Intel Core i7 7300HQ з 16 ГБ оперативної пам'яті і швидким SSD-накопичувачем (1 ТБ) обіцяють повну відсутність «гальм». А з огляду на потужну відеокарту nVidia GeForce GTX1050 (2 ГБ GDDR5), мимоволі починаєш згадувати бурхливу геймерську молодість.
Реальність виправдовує очікування. Ноутбук з легкістю справляється з будь-якими завданнями, включаючно з іграмии, щонайменше, при середніх налаштуваннях. Хоча завзяті геймери, звичайно, скажуть, що "залізо слабеньке".
Насправді, як для бізнес-користувачів, а ця модель, очевидно, більше орієнтована на них, тут потужності вистачить позаочі.
Тачпад і клавіатура – безумовно сильні сторони Lenovo Yoga 720-15. Хід клавіш породжує приємну віддачу, на такій клавіатурі можна довго і невтомно набирати тексти.
Зрозуміло, є підсвічування клавіатури – регульоване, з двома ступенями яскравості.
Тачпад великий і зручний, відмінно підтримує multitouch.
Наявний новомодний сканер відбитків пальців, працює він бездоганно.

Є два порти USB 3.0 і один USB Type-C.
Вбудовані динаміки радують непоганим звучанням, позначається співпраця Lenovo з JBL. Не «музичний центр», звичайно, але кіно дивитися приємно.
Працює Lenovo Yoga 720-15 під управлінням Windows 10, про яку говорити особливо нічого.
Автономність
Виробник заявляє до 9 годин автономної роботи. Як правило, вірити таким обіцянкам дещо наївно.
У реальному житті Lenovo Yoga 720-15 порадував цілком гідним показником – близько 6 годин роботи після повної зарядки. Для «п'ятнашки» з таких залізом – показник гідний.
Lenovo Yoga 720-15 - вердикт НВ
8/10
Вельми пристойний ноутбук-трансформер. Для фанатів цього «жанру» – чи не єдиний гідний вибір, якщо мова йде про 15-дюймову діагональ.
Мені ж сам формат трансформера завжди здавався безглуздим, і Lenovo Yoga 720-15 при всіх своїх перевагах моєї думки не змінив. За два тижні використання Lenovo Yoga 720-15 я всього кілька разів «трансформував» його, а решту часу використовував як традиційний ноутбук.
Ціна Lenovo Yoga 720-15 досить «кусюча» – від 32 тис. грн. За ці гроші на ринку є безліч дуже толкових ноутбуків, включно з «не трансформерами» самої Lenovo.
- Читайте також - Козирний мотор. Огляд смартфона Moto G5 Plus

матеріалів розділу Техно
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.