Окуляри не знадобляться. Asus випустить ноутбуки з 3D в OLED-екрані

6 січня, 14:23
Компанія пропонує свій продукт дизайнерам та архітекторам (Фото:Asus)

Компанія пропонує свій продукт дизайнерам та архітекторам (Фото:Asus)

Asus оголосила про створення ноутбука з функцією, що дозволяє працювати з контентом у 3D без носіння спеціальних окулярів. Ця технологія вже використовувалася в невеликій кількості пристроїв, але ніколи раніше не впроваджувалась в OLED-екрани ноутбуків.

Технологія Asus Spatial Vision 3D буде представлена на двох ноутбуках, які вийдуть у другому кварталі цього року: ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604) та Vivobook Pro 16 3D OLED (K6604).

Вони обидва будуть оснащені 16-дюймовою OLED-панеллю з роздільною здатністю 3200х2000 і частотою оновлення 120 Гц. Панель OLED покрита шаром оптичної смоли, скляною панеллю та шаром двоопуклою лінзи. Лентикулярна лінза працює з парою камер стеження за очима, щоб відображати зображення в реальному часі для кожного ока, адаптуючись до рухів зіниць користувача.

Відео дня

На брифінгу для преси представник Asus сказав, що особливості OLED-екранів чудово поєднуються з 3D, без жодних перешкод надаючи зображення для лівого та правого ока.

Тим самим, як запевняє компанія, забезпечується гранично реалістичний вид контенту.

Втім, Asus зізнається, що відчуття при роботі з тривимірними зображеннями відрізняються в різних людей, а дехто навіть може відчути запаморочення.

Компанія заявила, що має намір запропонувати користувачам демо-версії для перевірки унікальної функції.

Повідомляється, що ноутбуки зможуть працювати у тривимірному режимі на будь-якій грі, фільмі чи іншому контенті, що підтримує 3D. При цьому двовимірні зображення, не призначені для 3D-дисплея, можуть відображатися трохи дивно, згідно з підсумками тестування демоверсії, яку провели журналісти The Verge.


Нові ноутбуки призначені в першу чергу для людей, які працюють з 3D-моделями та контентом, наприклад, для дизайнерів та архітекторів.

Показати ще новини
Радіо NV
X