Астрофізик Ніл ДеГрасс Тайсон працює над "реалістичною" відеогрою про підкорення космосу

20 червня 2017, 12:18
Вчений і популяризатор науки ДеГрасс Тайсон збирає на Kickstarter кошти для створення незвичайної комп'ютерної гри

Збір коштів почався в середині червня і за даними на 20 червня зібрано вже більше ста тисяч доларів з необхідної суми в 314 159 доларів (перші шість знаків числа Пі).

Гра, яка отримала назву Space Odyssey, "дозволить гравцям подорожувати через космос до науково точно описаних планет, супутників і екзопланет, опис яких засновано на реальних наукових даних", пише Science Alert.

Відео дня

"У мене не вистачає терпіння на людей, які говорять: "Я не хочу, щоб закони фізики обмежували мене ", - зізнався Тайсон на недавній конференції, присвяченій комп'ютерним іграм.

Імовірно, гра почнеться з подорожі до Proxima B, найближчої відомої екзопланети. Головною відмінністю Space Oddisey від конкурентів стане її освітній елемент. По ходу гри користувачам будуть голосом Тайсона розповідати наукові факти про космос і розвитку Всесвіту.

Основні роботи по створенню гри взяла на себе компанія Space Media Ventures. В її складі художники, які працювали, наприклад, над грою God of War 3. Тайсон залишається натхненником проекту, а також автором озвучення.

Раніше НВ розповідало, як знаменитий американський астрофізик і популяризатор науки Ніл деГрасс Тайсон подивився фільм Пробудження сили і висміяв полюбився глядачам робота BB-8.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X