Apple зробила безкоштовними всі свої офісні програми для Mac OS і iOS

19 квітня 2017, 12:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компанія Apple зробила програми з пакетів iLife і iWork повністю безкоштовними для всіх користувачів

Раніше всі ці програми були встановлені безкоштовно тільки для клієнтів, які придбали новий пристрій. Але 18 квітня вони стали доступні всім користувачам, пише MacRumors.

Відео дня

Справа в тому, що 18 квітня на сайті техподдержки з'явилося повідомлення про те, що бізнес і школи, які співпрацюють з Apple за програмою Volume Purchase Program, можуть безкоштовно завантажити програми Pages, Numbers, Keynote, GarageBand і iMovie.

iWork — аналог Microsoft Office, створений Apple для macOS і iOS, в нього входять текстовий редактор Pages, редактор таблиць Numbers і інструмент для створення презентацій Keynote. В iLife входять музичний редактор GarageBand і відеоредактор iMovie.

Раніше GarageBand для macOS коштував 4,99 долара, а iMovie і кожен з додатків iWork коштував по 19,99 долара. У iOS ціни на офісні програми були в два рази нижчими.

Тепер же всі п'ять додатків стали безкоштовними. Додамо, що пристрій має підтримувати досить нові версії операційних систем: наприклад, у разі iWork потрібно macOS 10.12 і новіше або iOS 10.0 і новіше.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X