Apple зізналася, що спеціально уповільнює старі iPhone

21 грудня 2017, 09:06
Компанія Apple підтвердила чутки про зниження швидкості роботи iOS-пристроїв у міру зносу акумулятора

Таким чином інженери компанії намагаються знизити піки енергоспоживання, які можуть призвести до виключення старих моделей, пише TechCrunch.

Справа в тому, що через зменшення максимальної місткості літій-іонних батарей вони не можуть видавати необхідний струм при піковому навантаженні на процесор. В цьому випадку пристрої вимикаються, щоб не пошкодити електронні компоненти.

Відео дня

"Наша мета - надати кращий досвід для клієнтів, який включає в себе чудову загальну продуктивність і продовження терміну служби пристроїв. Літій-іонні акумулятори мають властивість втрачати здатність забезпечувати максимальні вимоги до току при низькій температурі, низькому заряді або після закінчення певного часу. Це може приводити до несподіваного відключення пристрою для захисту електронних компонентів", - йдеться в заяві Apple.

Деякий час назад власники iPhone 6s зіткнулися з тим, що їх смартфони почали без причини вимикатися. Ця проблема була вирішена випуском оновлення прошивки. Судячи з усього, саме в цей період компанія запровадила динамічні зміни тактової частоти процесора в залежності від напруги акумулятора.

"У минулому році ми запустили функцію для iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE, що дозволяє згладити ситуацію в випадках, коли це необхідно для того, щоб запобігти несподіваному виключенню пристроїв. У iOS 11.2 ми розширили цю функцію до iPhone 7 і плануємо додати підтримку даної можливості в майбутньому і для інших продуктів", - повідомили представники компанії.

Таке рішення викликало неприйняття у багатьох користувачів. Як повідомляють відвідувачі популярного сайту Reddit, пріоритет Apple для старих моделей - "мінімум день життя батареї", а не та якість, з якою працюють гаджети.

Додамо, що саме користувач Reddit під ніком TeckFire одним з перших звернув увагу на те, що Apple штучно уповільнює старі пристрої. Його iPhone 6s став працювати набагато повільніше після апдейта до iOS 11. Проблема вирішилася тільки після заміни батареї.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X