Apple вже не той? У новій iOS 11 знайшли проблеми з дизайном

19 вересня 2017, 11:07
Дизайнер Райан Лау розкритикував дизайн нової прошивки iOS і звернув увагу, що Apple вже не приділяє такої уваги деталям

Зокрема, Лау перераховує кілька грубих невідповідностей в елементах користувальницького інтерфейсу, пише The Next Web.

Лау зазначає, що оновив прошивку на своєму iPhone ще в червні і був бета-тестером для iOS 11, яка пройшла "через ряд цікавих оновлень". Проте, на думку Лау, прошивка все ще "залишає відчуття бета-версії".

Відео дня

Серед іншого, дизайнер звернув увагу на проблеми рендеринга шрифту, на питання вирівнювання, а також на надлишкову анімацію основного інтерфейсу. Це може виглядати як незначні причіпки, але враховуючи, що компанія Apple хоче більше тисячі доларів за свій новий флагманський телефон, такі причіпки цілком обгрунтовані - адже раніше подібних питань до дизайну iOS не виникало.

Одна з неточностей інтерфейсу. Фото: hackernoon.com
Одна з неточностей інтерфейсу. Фото: hackernoon.com Фото:

"Неузгодженість цих елементів головним чином пов'язана з елементами призначеного для користувача інтерфейсу, які були оновлені в iOS 11, такими, як нова панель пошуку. На мій погляд, недавно впроваджені елементи, могли бути незнайомими і новими навіть для самих інженерів Apple. І вони викликали багато непослідовних рішень призначеного для користувача інтерфейсу в iOS 11 ", - пише Райан Лау.

Невдоволення дизайнера викликав, наприклад, той факт, що в Watch.app панель пошуку не відповідає запропонованим стилю. А в Mail.app поле "Великий заголовок" явно переміщається трохи в порівнянні з панеллю пошуку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X