Apple випустила iOS 11. Все, що потрібно знати про нову версію мобільної платформи

20 вересня 2017, 13:57
Безкоштовне оновлення прошивки і нові функції доступні для власників апаратів iPhone 5s і новіше, повідомляє Engadget

1. У новій iOS 11 був істотно змінений Центр управління. Тепер він представляє собою єдиний екран, замість трьох окремих, які були в iOS 10. Крім того, Центр управління отримав абсолютно новий вид з іконками округлої форми. В оновленому меню за замовчуванням представлені два розділи для регулювання мережевих опцій, елементи управління музикою, повзунки для зміни гучності і яскравості, а також кілька невеликих кнопок для блокування обертання і іншими параметрами. Дуже важливо, що тепер в Центрі управління можна встановлювати потрібні функції і додатки.

Відео дня

"Однак не дивуйтеся, якщо Центр управління починає заповнювати більшу частину екрану, коли ви додаєте більше значків", - зазначають журналісти Engadget.

2. Відзначається, що новому iOS 11 екран блокування фактично був об'єднаний з Центром повідомлень. У своєму базовому стані екран блокування демонструє тільки час і дату, але за свайпом вгору відкривається список пропущених повідомлень. Свайп вправо по основному екрану, як і в попередній версії, відкриває сторінку з віджетами, свайп вліво - камеру.

3. У розділі Повідомлення в iOS 11 з'явилася можливість швидкого доступу до стікерів, смайликів, додатків і ігор, які можуть використовуватися iMessage. Для отримання доступу до них необхідно провести пальцями по спливаючій панелі програми. Таким чином, вибір і відправка стікерів займає всього пару секунд. Крім цього, в iMessage в оновленні iOS 11 з'явилася можливість відправки платежів між користувачами месенджера.

4. Apple оновила портретний режим в камері для підтримки спалаху і стабілізації зображення, причому обидва оновлення повинні зробити її набагато більш корисною в тьмяно освітлених приміщеннях. Розробники також зможуть скористатися API-інтерфейсом Depth для створення нових фільтрів з використанням даних з режиму Portrait. Крім того, в додатку Камера для iPhone в iOS 11 з'явилися дев'ять нових фільтрів. Також програма Камера отримала можливість сканування QR-кодів.

5. Магазин додатків App Store був повністю перероблений. Навіть іконка програми була змінена - вперше з моменту запуску App Store дев'ять років тому. Головним технічним нововведенням магазину додатків Apple став вдосконалений пошук. Шукати в App Store стало значно простіше за рахунок "розумного пошуку".

Відзначається, що Apple зробила процес оновлення iOS більш плавним, ніж раніше. Однак все ще є ймовірність, що процес може піти не так. Тому журналісти рекомендують створити резервні копії даних, перш ніж починати установку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X