Раптово. Apple скорочує виробництво MacBook через падіння попиту — ЗМІ

4 квітня, 22:12
Компанія припинила виробництво чіпів М2 (Фото:Apple)

Компанія припинила виробництво чіпів М2 (Фото:Apple)

Корейське видання The Elec повідомляє, що в перші два місяці 2023 компанія з Купертіно припинила виробництво всіх своїх чіпів серії M2 для MacBook.

Це говорить про зниження темпів виробництва самих пристроїв. Заява The Elec була заснована на даних великого виробника мікросхем Apple TSMC.

У них зазначено, скільки компаній-партнерів Apple з упаковки отримали чіпи у 2023 році. Як стверджує видання, жодна з цих окремих компаній не отримала замовлення у січні та лютому. Повідомляється, що пауза відбулася у всьому циклі виробництва мікросхем Apple.

Відео дня

Неназване офіційне джерело від невідомого партнера Apple з упаковки повідомило The Elec, що в березні вони отримали вдвічі менше поставок M2 порівняно з попитом на M1 минулого року.

При цьому відомо, що популярність продукції компанії загалом залишається досить високою. Так, згідно з нещодавньою заявою Тіма Кука, кількість активних пристроїв Apple перевищила 2 млрд. штук.

Більше того, лінійку лептопів компанія, судячи з останніх даних, планує розширювати. Як стало відомо ЗМІ, Apple готується представити 12-дюймовий MacBook.

Показати ще новини
Радіо NV
X