Apple патентує навушники, які "розуміють", в якому вусі знаходяться

9 листопада 2018, 17:56

Компанія Apple отримала патент на навушники, які автоматично змінюють звучання в залежності від того, в яку з вушних раковин ви їх вставляєте.

Патент отримав назву "Система і метод автоматичного виявлення лівого вуха для навушників", пише The Verge.

Він описує пару навушників, які будуть оборотні, тобто можуть автоматично визначати, яка вушна раковина є правою чи лівою, грунтуючись на тому, як ви їх вставляєте.

Відео дня

Патентні заявки описують систему, в якій кожен навушник матиме п'ять мікрофонів для визначення того, в якій ушкой раковині вони опинилися. Як тільки навушники визначили розміщення, вони можуть використовувати ці мікрофонні масиви, для поліпшення якості звучання і шумозаглушення.

У патенті основна увага приділяється технології, яка визначає, який навушник на яке вухо надітий. Але, імовірно, Apple може застосувати цей патент інакше, щоб правильно відтворювати праві і ліві стереосігнали на відповідне вухо.

Але, як це завжди буває з патентами Apple, немає ніяких ознак того, що компанія фактично використовує цю технологію в продукті. Ми навіть не знаємо, чи дійсно подібні навушники Apple реальні.

Раніше НВ повідомляло, що нові бездротові навушники Apple AirPods 2 з'явилися в базі даних організації Bluetooth SIG, яка їх сертифікувала. Номер версії апаратного забезпечення Apple вказаний як REV1.1, в порівнянні з апаратним списком REV1.0 оригінальних AirPod. З документів організації Bluetooth SIG можна зрозуміти, що нові AirPods підключаються до iPhone, iPad, або Mac з використанням Bluetooth 5.0.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X