Apple опустилася на третє місце з постачання пристроїв, що носяться

14 серпня 2017, 11:08
Компанія Apple у другому кварталі 2017 року продало менше розумних гаджетів, ніж компанії Xiaomi і Fitbit

Аналітики пов'язують такі результати Apple з високою ціною їх пристроїв, йдеться в дослідженні Canalys .

У другому кварталі 2017 року компанії Xiaomi вдалося відвантажити 3,7 мільйона пристроїв, а Fitbit реалізувала 3,4 мільйона гаджетів що носяться. На частку Apple припало лише 2,8 мільйона примірників.

"Ажіотаж навколо розумних годинників виявився короткочасним, і тепер виробники повинні шукати нові варіанти використання переносної електроніки для стимулювання попиту. Зокрема, в Китаї розробляють годинник з підтримкою мереж LTE, що дозволяє батькам стежити за своїми дітьми", - зазначив аналітик компанії Canalys, Мо Дзя.

Відео дня

У той же час, Canalys пророкує, що ринок отримає новий імпульс у другій половині 2017 року, коли Apple представить нове покоління своїх Apple Watch. Також на зростанні попиту має позначитися збільшення числа моделей з підтримкою стільникового зв'язку.

У червні 2017 року НВ повідомляло, що за підсумками першого кварталу 2017 року Xiaomi і Apple поділили лідерство на світовому ринку пристроїв що носяться. При цьому, частка китайської компанії становила 14,7% ринку, тоді як у Apple - на одну десяту відсотка менше.

Показати ще новини
Радіо НВ
X