Рано радієте. Apple поступиться вимогам ЄС і зробить USB-C у нових iPhone, але є один нюанс

1 березня, 14:34
У нових гаджетах Apple буде обмежено використання несертифікованих пристроїв для передачі даних та заряджання (Фото:unsplash)

У нових гаджетах Apple буде обмежено використання несертифікованих пристроїв для передачі даних та заряджання (Фото:unsplash)

Інсайдери повідомляють, що незважаючи на те, що iPhone 15 матиме порт USB-C, користувачам все ж таки доведеться купити сертифіковані за стандартом MFi пристрої для зарядки та передачі даних.

Згідно з повідомленням інсайдера Apple ShrimpApplePro, несертифіковані пристрої для заряджання та передачі даних матимуть обмеження у швидкості.

Про це інсайдер повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Відео дня

Раніше стало відомо, що Apple пішов назустріч вимогам ЄС і встановлюватиме порт USB-C у свої пристрої.

Закон ЄС про стандартизацію USB-роз'ємів набуде чинності у 2024 році. Apple вже перевела свої Mac, багато iPad та аксесуари на Type-С з Lightning та інших роз'ємів. Є надія, що універсальний порт з'явиться вже у iPhone 15, який має вийти у вересні 2023 року.

Якщо інформація ShrimpApplePro виявиться вірною, це буде означати, що користувачам все ж таки доведеться купувати сертифіковані зарядки і дроти для передачі даних - або користуватися несертифікованими, швидкість роботи яких буде істотно нижчою.

Сертифікація за стандартом MFi означає, що пристрій є безпечним для гаджетів Apple. Зазвичай, виробники зарядок та кабелів сплачують близько 100 доларів на рік, щоб отримати цю ліцензію.

Показати ще новини
X