Промовилася. Siri натякнула на швидкий вихід нового гаджета Apple

17 лютого, 14:46
Apple готує нову колонку (Фото:Apple)

Apple готує нову колонку (Фото:Apple)

Користувач розумної колонки HomePod розповів на сайті Reddit про незвичайну реакцію голосового асистента Siri на просте запитання.

На прохання знайти деяку інформацію з Вікіпедії голосовий помічник Apple відповів: Я знайшла відповідь. Він відображається на вашому HomePod.

Це цікаво і може натякати на новий гаджет, враховуючи, що розумна колонка HomePod не має екрана. Декілька інших користувачів стверджують у коментарях, що отримали таку ж відповідь від Siri.

Відео дня

Це не єдина підказка, що вказує HomePod з екраном. Ще у квітні минулого року журналісти Bloomberg повідомили, що Apple розглядає можливість створення HomePod з екраном, щоб конкурувати з пристроями Amazon Echo Show та лінійкою Nest Hub від Google.

Також стверджувалося, що Apple намагалася знайти спосіб об'єднати Apple TV із HomePod.

Розумні колонки від Amazon і Google з екранами діють як центри для всього розумного будинку, особливо масивний Amazon Echo Show 15, який має 15-дюймовий екран і призначений для настінного монтажу. Якщо слова Siri є не просто програмною помилкою, схоже, Apple скоро зможе конкурувати у цій галузі.

Не виключено, що оновлена HomePod вийде вже навесні.

Раніше НВ писав, що компанія Apple оголосила про плани представити нову функцію Tap to Pay, яка перетворить iPhone на термінал для безконтактних платежів.

У компанії додали, що пізніше цього року продавці в США зможуть приймати оплату прямо на свої iPhone за допомогою партнерської програми. Оплату можна буде проводити через Apple Pay, Google Pay та інші безконтактні платежі.

Нова функція буде доступна для iPhone XS та пізніших моделей. Фінтех-стартап Stripe стане першим платіжним сервісом, який інтегрується до Tap to Pay. До кінця року в Apple обіцяють уявити більше таких інтеграцій і випустити всі необхідні інструменти для розробників.

Показати ще новини
Радіо НВ
X