Стіл і стіни замість тачпада. Окуляри Apple Glasses зможуть перетворити будь-яку поверхню в сенсорний екран

28 квітня 2021, 14:42

Apple вже давно розробляє власні окуляри доповненої реальності. Виявлені патенти показують все більш футуристичні можливості, які потенційно можуть з’явитися у фінальному продукті — наприклад, перетворення будь-якої поверхні в тачскрін.

Оригінальні патенти на технологію Thermal Touch були подані компанією Metaio. У 2015 році її викупила Apple — і тепер там створили власний патент технології на основі батьківської патентної заявки Metaio, пише Patently Apple.

Відео дня

Ось, як працювала б ця технологія за задумом розробників в 2014 році.

Ймовірно, з того моменту якщо щось і змінилося, то небагато — загалом, технологія та її робота описана ідеально. Thermal Touch фіксує тепло, що виникає при дотику до поверхні, і використовує його для перетворення будь-якого фізичного об'єкта в сенсорний екран. Так власники Apple Glasses зможуть взаємодіяти з цифровим контентом там, де їм зручно — наприклад, «натискати» на картинку дивана, щоб дізнатися, скільки він коштує, або грати в шахи на «порожньому» столі.

Якщо інженери Apple зможуть реалізувати подібну технологію в окулярах, то Apple Glasses мають всі шанси стати одними з найбільш просунутих носимих пристроїв, які ми бачили на сьогоднішній день, відзначає Tom's Guide. Проте, завжди варто пам'ятати, що наявність патенту не гарантує появу технології — можливо, її створення вийде занадто складним або дорогим.

Чекати цього гаджета доведеться досить довго. Згідно з інформацією різних інсайдерів та джерел, Apple Glasses навряд чи з'являться в продажу раніше 2023 року. Хоча також існує інформація, що в Купертіно планують презентувати новинку відразу після закінчення пандемії та карантину.

Показати ще новини
Радіо НВ
X