Apple додала в MacOS підтримку зовнішніх графічних процесорів

2 квітня 2018, 12:00

Компанія Apple представила чергове оновлення десктопної операційної системи macOS 10.13.4.

Одним з головних нововведень стала підтримка зовнішніх графічних процесорів eGPU, яку обіцяли впровадити ще в минулому році, пише The Verge.

З останнім оновленням macOS High Sierra користувачі зможуть підключити кілька різних графічних карт до Mac через порт Thunderbolt 3 і використовувати додаткову потужність для прискорення процесів, включаючи ігри та відеомонтаж. Apple спеціально зазначила, що таке рішення важливо для підтримки VR.

Відео дня

Таке рішення буде особливо зручно для людей, яким потрібно портативний і легкий пристрій для роботи, і продуктивний пристрій для будинку. Порт Thunderbolt 3, який використовується для підключення, має хорошу пропускну здатність, тому зовнішні відеокарти будуть працювати з мінімальними втратами продуктивності.

Наразі користувачі можуть вибирати тільки з тих моделей зовнішніх графічних процесорів, які офіційно підтримуються. При цьому компанія Apple підтримує тільки деякі з відеокарт AMD Radeon. Карти Nvidia Geforce офіційно не підтримуються, однак деякі користувачі успішно використовували відеокарти Nvidia під час бета-тестування.

Ще одна проблема полягає в підтримці тільки порту Thunderbolt 3, яким оснащені Macbook 2016 2017 Pro, iMac 2017 і iMac Pro. При цьому така технологія забезпечує швидкість передачі даних, що досягає 40 гігабіт на секунду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X