Анонсовано нову частину культової серії гри Metro від української 4A Games

12 червня 2017, 15:31
Українська компанія 4A Games під час щорічної виставки комп'ютерних ігор Е3 анонсувалагра Metro: Exodus, яка є продовженням Metro 2033 і Metro: Last Light. Гра вийде на PlayStation 4, Xbox One і PC в 2018 році

Як і попередні серії гри, вся історія і світ побудовані на романах Дмитра Глухівського. В даному випадку розробники взяли за основу "Метро 2035". Дія гри розгортається в постапокаліптичній Росії, а, судячи по ігровому ролику, тепер гравець більше часу приділятиме саме поверхні, а не підземеллям.

Відео дня


Самі розробники обіцяють більше елементів відкритого світу, тобто гравець буде вільний бродити "де захоче". Розійтися буде де - виконавчий продюсер компанії Джон Блох розповів про те, що головний герой відправиться в подорож з Москви по постапокаліптичній Росії для того, щоб знайти нове місце для безпечного життя.

Сама історія триватиме більше року. Тому по мірі проходження гри будуть змінюватися не тільки погода і час, але і пори року. Це, в свою чергу, буде впливати на оточуючих гравця монстрів, тварин і навколишній світ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X