Аналітики: Apple Watch зайняли половину ринку розумних годинників

8 лютого 2017, 16:09
Apple встановила новий квартальний рекорд відвантаження, зайняла 49% ринку і отримала 80% прибутку від усіх продажів розумних годинників

Глава компанії Тім Кук, у своїх звітах не оперував числовими показниками продажів цих гаджетів, тому дані по ринку призводить компанія Canalys.

За її даними, Apple Watch встановили абсолютний рекорд продажів в 4 кварталі 2016 року. За квартал на ринок було відвантажено понад 9 млн розумних годинників, з яких 6 млн штук склали Apple Watch. Це на 12% більше, ніж за аналогічний період роком раніше. А ось річна частка Apple дещо скромніше і становить 49% - тобто приблизно 12 мільйонів гаджетів.

Відео дня

Статистика продаж smart watches
Статистика продаж smart watches Фото:

"Крім апаратних і програмних удосконалень нових моделей, Apple вдалося виробити нову стратегію маркетингу та ціноутворення, які допомогли їй звернутися до більш широкої аудиторії", - сказав аналітик Джейсон Лоу.

Крім того, за підрахунками аналітиків, за минулий квартал Apple Watch принесли компанії $2,6 млрд, тобто 80% сумарного обороту ринку.

Раніше НВ повідомляло, що Apple Inc. збільшила виручку вперше за чотири квартали, зокрема, завдяки високому попиту на нові моделі iPhone, представлені компанією у вересні минулого року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X