Американці перевіряють свої смартфони 8 мільярдів разів на день

16 грудня 2015, 16:18
Фахівці консалтингової компанї Deloitte підрахували, як часто американці дивляться на екрани своїх смартфонів

46. Стільки разів на день мешканці США перевіряють свої смартфони. Таким чином, вони повторюють цю процедуру приблизно кожні півгодини. Враховуючи, що в Штатах проживає 185 мільйонів власників смартфонів, загальна кількість таких перевірок на день перевалює за позначку у 8 мільярдів.

Відео дня

Слід зазначити, що 46 – це середній показник. Частота перевірок може відрізнятися в залежності від вікової групи. Так, американці у віці від 18 до 24 років заглядають в екран смартфона по 74 рази на день. 25-34-річні жителі США роблять це по 50 разів, а 35-44-річні – по 35 разів.

Як правило, американці перевіряють смартфони під час шопінгу або перегляду телевізора. 81% жителів США тягнуться до трубок під час вечері в ресторанах. У Deloitte відзначають, що такі факти говорять про необхідність оновлення правил етикету.

За даними Deloitte, в цьому році американці стали ще частіше поглядати на свої девайси. В минулому році вони кидали погляди на екран тільки 33 рази на день. На думку віце-голови компанії Крейга Уіггінтона, це пов'язано з тим, що американці стали частіше користуватися системами мобільних платежів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X