Американці атакували сайти про імміграцію після новин про перемогу Трампа

9 листопада 2016, 11:56
Сайти про переїзд до Канади і Нової Зеландії різко наростили трафік на тлі результатів виборів в США

Провідні канадські сайти про імміграцію, зокрема, Citizenship and Immigration Canada, працювали з перебоями в ніч і вранці після президентських виборів у США, повідомляє Reuters.

Крім того, представники імміграційної служби Нової Зеландії повідомили напередодні голосування, що сайт New Zealand Now, який надає інформацію про переїзд і студентські візи, отримав 1.593 заявки на реєстрацію від жителів США з 1 листопада, що більш ніж на 50 відсотків перевищує стандартний показник заявок за місяць.

Відео дня

Відвідування сайту New Zealand Now американцями зросло майже на 80 відсотків до 41.000 з 7 жовтня по 7 листопада в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

"Я отримую безліч повідомлень в даний момент з питаннями про можливість отримати роботу в Новій Зеландії", - говорить Рід Дрюрі, голова компанії Xero, що базується в цій країні.

У той же час деякі користувачі в США, Канаді та Азії отримали повідомлення про внутрішню помилку сервера при спробі зайти на сайт про імміграцію в Канаду. Канадські чиновники не змогли надати негайний коментар, але багато хто згадав про проблеми з сайтом у твіттері.

За підсумками голосування в Сполучених Штатах республіканець набрав 276 голосів вибірників при необхідних 270.

У своїй промові після оголошення результатів Трамп заявив, що боротьба за президентський пост була складною, а також анонсував роботу з побудови нації заново і створення американської мрії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X