Американський стартап створив розумний годинник, який заряджається від тіла людини

16 листопада 2016, 13:50
Розумні годинник Matrix PowerWatch працюють від тепла тіла і не вимагають додаткової підзарядки

В стартапі Matrix Industries вирішили проблему частої зарядки розумних годинників. Новинка, яка може заряджатися від тепла власника, вже зібрала понад 200 тисяч доларів інвестицій, повідомляє Engadget.

Відео дня

Такого ефекту вдалося досягти за рахунок використання мікропроцесора AMBI Q, який відрізняється дуже низькою енергоємністю. Годинник перетворюють тепло в електроенергію за допомогою термоелектричної технології та ефекту Зеєбека, відкритого в 1821 році. Щоправда, на догоду економічності довелося пожертвувати функціональністю і продуктивністю.

Розумні годинники PowerWatch здатні виводити час, відслідковувати кількість пройдених кроків, фіксувати фази сну. Також підтримується можливість активації таймерів і секундомірів. Нарешті, годинники можуть підраховувати кількість енергії, виробленої тілом користувача, і кількість спалених калорій.

Це функції, характерні для першого покоління розумних годинників. Приміром, серед відсутніх функцій - неможливість отримувати повідомлення зі смартфона.

Проект був опублікований на краудфандінг-порталі IndieGoGo і вже набрав 237 тисяч доларів з необхідних 100 000, так що в наступному році почнеться виробництво PowerWatch, а вже в жовтні вони з'являться на полицях магазинів за ціною 170 доларів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X